آموزش کار با دستگاه حکاکی لیزری صنعتی مدل supa 10000master

آموزش کار با دستگاه حکاکی لیزری صنعتی مدل supa 10k-master

با تشکر از حسن انتخاب شما در خصوص خرید دستگاه لیزر حکاکی سانشید مدل ساپا 10000 مستر از فروشگاه اینترنتی سانشید .

www.sunshid.ir


این دستگاه لیزر حکاکی سانشید، جهت حکاکی روی غیرفلزات بسیار مناسب است و در روی فلزات نیز تا حدودی حکاکی لیزر انجام می شود.

مرحله اول: اتصال دستگاه لیزر حکاکی سانشید به کامپیوتر ویندوز ۷ یا ۱۰ و برق


1- شما باید ابتداد کابل USB دستگاه لیزر حکاکی سانشید را به کامپیوتر وصل کنید. جهت جداکردن کابل از کامپیوتور باید ابتدا ارتباط USB را در صفحه کامپیوتور غیرفعال کنید


2- کابل اداپتور 12 ولت دستگاه حکاکی لیزری سانشید را به شیلد سی ان سی دستگاه لیزر حکاکی سانشید وصل کنید. ابتدا اداپتور را به برق وصل کنید بعد سوکت را به بردمرحله دوم: دانلود و نصب نرم افزار سانشید دستگاه لیزر حکاکی سانشید


1- ابتدا نرم افزار SunshidLaser GRBL مخصوص دستگاه حکاکی لیزری سانشید را دانلود کنید. (رمز نرم افزار www.sunshid.com است)

جهت دانلود نرم افزار SUNSHIDLaser RGBL کلیک کنید

سپس درایور دستگاه لیزر حکاکی سانشید را نصب کنید.( driver supa10000pro)


2- رمز نصب نرم افزار که اختصاص به دستگاه لیزر حکاکی سانشید شما دارد را از پشتیبان سانشید دریافت کنید،

جهت دریافت رمز از پشتیبان روی لینک زیر کلیک کنید.توجه شود این رمز یک بارمصرف است و فقط توسط پشتیبان به شما داده می شود و از نصب مجد نرم افزار روی سیستم دیگر خودداری کنید چون موجب سوختن آی سی دستگاه لیزر حکاکی سانشید می شود. لازم به ذکر است لایسنس این نرم افزار فقط برای دستگاه حکاکی لیزری سانشید خریداری شده است و جهت دیگر دستگاه های حکاکی لیزری هزینه نصب جداگانه محاسبه می شود.

3- جهت نصب نرم افزار توسط پشتیبان لازم است نرم افزارAny Desk را روی کامپیوتر نصب کنید.

جهت دانلود نرم افزار کلیک کنید


4- بعد از دانلود نرم افزار Any Desk صفحه زیر مشاهده می شود، شما باید کد کنترلی کامپیوتر خود را به پشتیبان سانشید بدهید تا بتواند کامپیوتر شما را کنترل کند و نصب دستگاه را انجام دهد.


5- جهت آموزش کار با نرم افزار از طریق فیلم آموزشی زیر با دستگاه لیزر حکاکی سانشید، کار کنید.