صفحه خرید اینترنتی 2 شاپ می 1 ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
رهگیری مرسولات

رهگیری مرسولات

  • جهت رهگیری مرسولات خود کافیست، بعد از وارد شدن به سایت سانشید، کد رهگیری خود را در کادر صورتی رنگ پیگیری سفارشات وارد کنید.

مطابق تصویر زیر روی دکمه پیگیری کلیک کنید.

سپس یکی از پیام های زیر نمایش داده می شود.


  • معمولا بعد از سفارش حداکثر ۱ روز کاری سفارش شما در حالت معلق است تا واریز وجه شما از طرف سیستم شاپرک بانک مرکزی به حساب شرکت واریز شود. تا این مدت زمان سفارش شما در این وضعیت می باشد.


  • معمولا بعد از تایید واریز شما توسط حسابداری شرکت، سفارش شما آماده می شود جهت ارسال از جزیره قشم به شیراز، این روند حداکثر ۱ روز کاری طول خواهد کشید. تا این زمان سفارش شما در این وضعیت می باشد.


  • معمولا بعد از آماده سازی سفارش شما حداکثر ۲ روز کاری طول می کشد تا سفارش شما از مبدا قشم به مقصد شیراز ارسال شود، تا این مدت زمان سفارش شما در این وضعیت می باشد.


  • معمولا بعد از دریافت سفارش شما توسط واحد اکسپرس شیراز حداکثر ۱ روز کاری طول می کشد تا سفارش شما از طریق تیپاکس، اتوبوس یا پست به مقصد آدرس خریدار ارسال شود. لذا تا این مدت زمان سفارش شما در این وضعیت خواهد بود. و سپس حداکثر ۲ روز کاری طول می کشد تا سفارش شما به دستتان برسد.


با تشکر

واحد ارسال

گروه سانشید.