معرفی اجمالی محصول

+

این لیزر دارای در کلاس لیزرهای کاملا ایمن می باشد و مناسب جهت کارهای آموزشی است.

این لیزر جهت کارهای تمام نگاری مناسب است.

این لیزر برای تنظیم کردن آینه دستگاهای برش لیزری و سامانه های اپتیکی لیزرها و دیگر تچهیزات مناسب است.

این لیزر شامل یک تیوب لیزر هلیوم-نئون (طول موج 632.8 نانومتر) و یک منبع تغذیه داخلی است.

این لیزر دارای یک آداپتور 230 ولتی است که به پنل پشتی متصل می کردد.

همچنین این لیزر قابلیت اتصال آسان به قطعات اپتومکانیک و انواع نگهدارنده ها را دارا می باشد.

کاربردها:

لیزرهای هلیوم-نئون علاوه بر کاربردهای آموزشی و کاربرد در همراستاسازی چیدمان های اپتیکی (به دلیل کیفیت پرتوی بسیار بالا) در موارد زیر نیز به کار گرفته می شوند:

  • کاربردهای آزمایشگاهی قطبش
  • ترتیب گذاری DNA
  • اندازه شناسی
  • خون شناسی
  • بررسی نمیرسانا
  • میکروسکوپ دو کانونی


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسیلیزرHe-Neیکی ازمشهورترین لیزرهامی باشد. ماده فعال این لیزر مخلوطی از گازهای He و Ne می باشد، که به نسبت حدود 10 قسمت هلیم و یک قسمت نئون بدست می آید. این مخلوط گازی در یک تیوب استوانه ای از جنس شیشه به قطر حدود چند میلیمتر در فشار حدود 10 تور قرار می گیرد. از آنجا که بهره این دسته از لیزرها با قطر تیوب لیزر نسبت عکس دارد بنابراین در ساخت لوله این تیوب باید توجه داشت که این قطر در حداقل ممکن نگه داشته شود. همچنین در این دسته از لیزرها نمی توان با افزایش جریان تخلیه توان خروجی لیزر را افزایش داد و از اینرو لیزر He-Ne همچنان یک لیزر نسبتاً کم توان باقی می ماند. گر چه لیزر He-Ne توان کمی دارد اما دارای ویژگی های دیگری از قبیل پهتای باریک خط و کیفیت بسیار خوب می باشد. این مزابا باعث شده که این لیزر برای کاربرد در تمام نگاری و تداخل سنجی مناسب باشد.

لیزر هلیم نئون ساخت شرکت ساپا دارای کیفیت مرغوط پرتوی لیزر و با تکنولوژی امریکا و انگلستان ساخته شده است. تیوب لیزر فوق ساخت کشور انگلستان و منبع تغذیه ولتاژ بالای ان نیز ساخت آمریکا است که طراحی و ساخت محفظه نگدارنده المینیومی ان در ایران ساخته شده است. اصولا مونتاژ این لیزرها کار ساده ای است و با وجود طراحی دقیق محفظه این محصول با برند شرکت سانشید قابل صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد.برچسب ها: تیوب لیزر , لیزر , لیزر هلیم , تیوب لیزر هلیم , تیوب لیزر کم توان , لیزر 632 , تیوب لیزر 632 ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط