دستگاه استریل کننده خودرو با تکنولوژی فیلیپس المان مدل pco20w


مشخصات اصلی


توان: 20 وات
رنگفرابنفش گرید سی (uvc)
طول موج۲۵۳٫۷ نانومتر
مقدار جیوه:16/16 میلی گرم
طول عمر مفید:9000 ساعت
شرکت سازنده لامپ دستگاه:فیلیپس لهستان
قیمت: 5800000 تومان

معرفی اجمالی محصول

لامپ یو وی استریل جهت از بین بردن یا غیر فعال کردن باکتری، ویروس، قارچ و همچنین دیگر موجودات زنده بسیار ریز ساده و غیر پیچیده کاربرد دارد.

از لامپ uvc جهت ضدعفونی کردن هوا و سطوح در آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، مراکز تحقیقات میکروب شناسی، موسسات داروسازی، صنایع فرآورده های غذایی از قبیل لبنیاتی ها، صنایع پخت نان، سرد خانه ها و … استفاده می شود.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


لامپ یو وی سی می تواند میکروب ها، باکتری ها و ویروس های موجود بر روی سطوح و هوا را به راحتی از بین ببرد و محیطی استریل و تمیز برای شما فراهم کند. همچنین این لامپ می تواند بوهایی مانند بوی دود در آشپزخانه، بوی یخچال و بوی بد موجود در دستشویی از بین ببرد.

لامپ یو وی سی می تواند مواد ریز در هوا را تجزیه کند و آلودگی هایی را که باعث سرماخوردگی، آلرژی، عفونت سینوس می شود را کاهش دهد.

احتیاط: پرتو uvc برای چشم و پوست مضر است، هنگام روشن شدن به لامپ نگاه نکنید و نباید بصورت مدام در معرض تابش آن قرار بگیرید. این چراغ باعث از بین رفتن تعداد زیادی باکتری در محیط می شود و بعد از استفاده اجازه دهید فضای داخل خودرو ۱۵ دقیقه تهویه شود و سپس وارد شوید.برچسب ها: دستگاه استریل uvc , دستگاه ویروس کش , دستگاه استریل کننده ضد کرونا , دستگاه ضد کرونا , دستگاه اوزون ساز , دستگاه uvc , ویروش کشی ,

مشخصات فنی


توان لامپ فضای داخل کابین6 وات
توان لامپ داشبود4 وات
توان لامپ فضای صندوق عقب6 وات
توان لامپ کنسول وسط4 وات
اقلام همراه کالا4 عدد لامپ UVC

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر