تماس با ما

تلفن گویا:

21-28427718(98)+

71-32360289(98)+

ساعت کاری:

شنبه الی چهارشنبه: ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ الی ۱۸:۳۰

پنج شنبه ها: ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰

سامانه پیامک:

50005708617680

تلفن همراه:

0939-6361002

ایمیـل :

Sunshid.ir@gmail.com

sunshid.ir@gmail.com

اپلیکیشن:

سانشید sunshid

اپلیکیشن سانشید برنامه ای است جهت فروش محصولات فروشگاه سانشید است که کاربر با نصب آن در گوشی خود به راحتی می تواند محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید.

جهت دانلود اپلیکیشن سانشید کلیک کنید.

آدرس :

نمایشگاه: شیراز، میدان دانشجو، پاساژ قدس، واحد ۹، ۰۹۳۹۶۳۶۱۰۰۲

دفتر توزیع: شیراز، ارم، کوچه ۲، ساختمان طلوع، واحد یک، ۰۹۳۹۶۳۶۱۰۰۲

دفتر مرکز رشد: شیراز - پارامونت ستاد - ساختمان شماره 2 - طبقه سوم - واحد فناور سانشید - 07132360289

دفتر واحد بین الملل: جزیره قشم - بدیع مهر - بلوک ۸ - واحد اول - واحد توزیع و ارسال کالا خارج کشور - آقای امیری 09177123540

مرکز اصلی شرکت: فارس - ممسنی - خ جنب هتل شهرداری - پلاک یک - کد پستی 7351845787- تلفکس: ۰۷۱۴۲۵۳۲۷۱۸ / همراه ۰۹۱۷۶۳۶۱۰۰۲

در محل شرکت به هیچ عنوان امکان فروش حضوری و ثبت کالا وجود ندارد و تنها از طریق سایت فروشگاه اقدام به خرید و ثبت نمایید.

خریدارهای محترم هرگونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص خرید خود را می توانند به صورت مکتوب در زیر مطرح نمایند، همکاران ما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس می گیرند. همچنین می توانند به صورت شفاهی از طر یق تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت (آقای احسان امیری09176361002) موارد فوق را پیگیری نمایند.


  • فروشگاه سانشید (بخش فروش قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک شرکت سانشید پارسیان - ساپا - تاسیس 1383 با مدیریت مهندس احسان امیری) از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع قطعات و ماژولهای اپتیکی و فوتونیکی سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد .
  • این فروشگاه با عنوان تجاری سانشید فعالیت می کند و تمام تلاش خود را می کند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.

  • فروشگاه سانشید در حال حاضر با بیش از ۱۰۰۰۰۰ محصول در زمینه قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک فعالیت می کند و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشیم.

  • واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از نقاط مختلف دنیا از جمله فعالیتهای این فروشگاه است. همچنین تولید قطعات خاص و انحصاری و صادرات آن به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز برگ زرینی از فعالیتهای این شرکت به شمار می آید.

  • وجود پرسنل مجرب و متعهد در کنار کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.

  • بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی فروشگاه آنلاین شرکت و به روز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود آورده است. ارسال های رایگان و کمتر از ۲۴ ساعت نیز از توانایی های دیگر این بخش است.

  • بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت می توانند محصول مورد نظر شما را در نقاط مختلف جهان استعلام قیمت و وارد نمایند.

  • وجود دفتر شرکت در اروپا و جزیره زیبای قشم ارتباط بسیار مناسبی برای واردات از کشورهای مختلف را ایجاد کرده است .

  • به همین دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها , پژوهشسراها , ادارات آموزش و پرورش , فنی حرفه ای ها , شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی و خارجی سانشید را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.


کد امنیتی : ریست تصویر