مجموعه ی آموزشی ساخت لیزر حالت جامد دمش دیودی


مشخصات اصلی


توان دیود لیزر ۸۰۸ نانومتر5W
توان هارمونیک اول 1064nm300mW
توان هارمونیک دوم 532nm90mW
نوع پالس خروجی لیزر دیودپیوسته
پهنای پالس هارمونیک اول 1064nm3ns
پهنای پالس هارمونیک دوم 532nm3ns
نرخ تکرار پالس3KHz
قیمت: 25000000 تومان

معرفی اجمالی محصول

کیت پیشرفته لیزر یک کیت آموزشی و پژوهشی است که از آن می­توان جهت آموزش لیزر و انجام پژوهش های متعد استفاده کرد. در این کیت بطور کل لیزرهای نمیه هادی و حالت جامد بصورت عملی آموز داده می­شوند. لیزر نیمه هادی بکار رفته در این کیت پیوسته و لیزهای هارمونیک اول و دوم Nd:YAG پالسی می­باشند. این کیت در بر گیرنده طول موج ها و لیزرهای مختلفی می­باشد و از آنجایی که همه قطعات روی یک ریل قرار دارند می­توان به دلخواه از هر کدام استفاده کرد. پیج های تنظیم روی هر کدام از مانت ها به گونه ای طراحی شده است تا کاربر بتواند المان های اپتیک را به راحی جابجا کند. در کل کاربر با در اختیار داشتن چند لیزر با طول موج های متعدد آزادی عمل بالایی در انتخاب آنها دارد.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


لیزر نمیه هادی بکار رفته در این کیت از نوع لیزرهای پیوسته با توان بیشینه 5 وات و طول موج مرکزی 808 نانومتر می­باشد.

نور لیزر نیمه هادی در دو جهت واگرا می­باشد از این رو از دو لنز استوانه به فواصل کانونی متفاوت جهت موازی کردن نور لیزر نیمه هادی استفاده شده است.

لیزر هارمونیک اول Nd:YAG در این کیت با طول موج 1064 نانومتر دارای توان بیشینه 300 میلی وات می باشد. پهنای پالس آن نیز 3 نانومتر می باشد.

لیزر هارمونیک دوم Nd:YAG در این کیت با طول موج 532 نانومتر دارای توان بیشینه 90 میلی وات می باشد. پهنای پالس آن نیز 3 نانومتر می باشد.

منبع تغذیه این لیزر نیز بصورت هوشمند جریان و ولتاژ لیزر های نیمه هادی را تامین کند، همچنین این منبع تغذیه ولتاژ لازم جهت خنک سازی لیزر نیمه هادی و لیزرهای حالت جامد را فاهم می­کند. منبع تغذیه بصورتی طراحی شده است که بصورت خودکار ایمنی لیزر را در نظر بگیرد برای مثال اگر جریانی بیش از حد متعارف به مصرف کننده برسد سیستم بصورت خودکار اخطار میدهد.برچسب ها: لیزر هارمونیک دوم , لیزر , کیت آموزشی لیزر , لیزر یاگ , لیزر آزمایشگاهی , فروشگاه سانشید , سانشید , شرکت سانشید ,

مشخصات فنی


محیط فعال لیزرNd:YAG
ماده Q-switchedCr:YAG
چیدمان هارمونیک دومخارج از کاواک

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر