1 ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
میز لانه زنبوری دستگاه لیزر حکاکی honeycomb table

میز لانه زنبوری دستگاه لیزر حکاکی honeycomb table


مشخصات اصلی


جنس سازهفلز
سایز1cmx1cm
ضخامت22mm
قطر لانه زنبوری9mm
قیمت: 1000 تومان

معرفی اجمالی محصول

جهت سفارش طول مود نظر خود را برحسب سانتیمتردر عرض ضرب کنید و هر عددی شد را به عنوان تعداد سفارش در سبد خرید خود لحاظ کنید.

مثلا: اگر میز به طول ۳۰ سانتیمتر و عرض ۲۰ سانتیمتر لازم دارید. باید تعداد سفارش را این طول در نظر بگیرید.

30x20=600

یعنی ۶۰۰ تعداد سفارش شما می باشد.

لازم به ذکر است در توضیحات سفارش خود قید کنید که طول و عرض میز در خواستی شما چند در چند است.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ویژگی اصلی:


1. لوازم مورد نیاز برای برش لیزر: بعد از استفاده از این میز لانه زنبوری برش لیزری برای برش چوب، اکریلیک و سایر مواد، لبه های چوب مرتب و تمیز است، به راحتی توسط دود زرد نمی شود و می توانید یک کار برش تمیز داشته باشید.

2. برش از طریق طراحی قابل مشاهده: میز لانه زنبوری سانشید دارای یک طراحی بسیار راحت برش و مشاهده است. هنگامی که لیزر چوب یا اکریلیک را برش می دهد، صفحه فلزی در پایین لانه زنبوری نور درخشانی از خود ساطع می کند که به این معنی است که برش نفوذ کرده است. این مشکل را حل کنید که دستگاه حکاکی معمولی برای قضاوت در مورد اینکه آیا برش را از بین می برد دشوار است.

3. برد محافظ دسکتاپ فلزی ایمن: برد لانه زنبوری سانشید مجهز به یک برد محافظ رومیزی فلزی است که می تواند میز را از آسیب لیزر محافظت کند که برای بسیاری از حکاکی های لیزر دایود مختلف بسیار مناسب است.

4. خط کش اندازه گیری مربع: محور X و محور Y حاوی خطوط مقیاس دقیق برای تشکیل یک خط کش اندازه گیری زاویه راست هستند که برای اندازه گیری سریع اندازه اشیاء برش برای شما راحت است.

5. سازگاری گسترده: دستگاه می تواند با دستگاه های مختلف حکاکی لیزری بالغ، مانند دستگاه حکاکی لیزری دیود DIY و دستگاه حکاکی لیزر CO2 سازگار باشد.


6. مسطح بودن تمام فلزی: صفحه لانه زنبوری سانشید همه از فلز ساخته شده است، با CNC با دقت بالا پردازش می شود، ساختار جامد به راحتی تغییر شکل نمی دهد، و صافی بالا است.مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر