دستگاه نیمه اتوماتیک مته ای برش عدسی با سنتراسکوپ دستی رنگ طوسی


مشخصات اصلی


نوع تراشنیمه اتوماتیک قالبی
سنتراسکوپندارد
قابلیت تراش عدسی CR-39دارد
قابلیت تراش عدسی فشردهدارد
قابلیت تراش عدسی شیشه ایندارد
قیمت: 5450000 تومان

معرفی اجمالی محصول

مکانیزم این دستگاه بر مبناء الگو استوار است که امکان کوچک ویا بزرگ اندازه عدسی هم وجود دارد

بدون نیاز به آب وبا سرعت زیادکه در مدت 20ثانیه یک عدسی برای فیت آماده می شود

فقط برای عدسی های پلی کربنات و CR-39 است

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


دور تراشی عدسی توسط دستگاههای خودکار و نیمه خودکار


به طور کلی، این دستگاهها تشکیل شده اند از چند سنگ الماس به هم چسبیده که به وسیله ی یک موتور با دور بالا به چرخش در می آیند. این دستگاه، شبیه به دستگاههای کلید سازی می باشد. در واقع زمانی که عدسی را (از جنس پلاستیک یا شیشه) بر روی آن نصب می کنید، اگر الگو و یا قالب و یا شیب یک عینک را طرف دیگر دستگاه نصب و دستگاه را روشن نماییـد و عدسی را بر روی سنگ قـرار دهیـد، دستـگاه، عدسی را یک نمونه از دستگاه خودکار دور تراش عدسی را عینـاً مشابـه قالبی که بـر روی دستگاه نصب شـده، بـرش و تراش می دهـد.

یک نمونه از دستگاه خودکار تراش عدسی

این گونه دستگاهها، طوری طراحی شده اند که شما می توانید با تنظیم درجات آن، تغییراتی در اندازه ی قالب و یا محل قرارگیری زاویه ی رأس لبه ی عدسی انجام دهید. تعداد سنگ های الماس این دستگاهها، بستگی به نوع آن، از سه یا چهار سنگ تشکیل گردیده است، که یک سنگ زبر برای دور تراشی و یک سنگ نرم برای تشکیل زاویه ی رأس لبه ی عدسی به صورت نرمال و یک سنگ نرم دیگر ( که قابل تنظیم جهت تغییر مکان زاویه ی رأس لبه ی عدسی می باشد و در همین سنگ، بخش مسطحی وجود دارد که شما می توانید لبه ی عدسی را بدون تشکیل زاویه ی رأس لبه و به طور مسطح، جهت استفاده برای فریمهای بدون حدقه[Rimless ] و یا نیمه حدقه [Half Rimless ] و عملیات بیزوته کاری لبه ی مسطح عدسی را انجام دهید).

بعضی از این دستگاهها زمانی که عملیات شبیه سازی عدسی بر روی سنگ زبر آن پایان می پذیرد، دستگاه، حرکت دیگری انجام نمی دهد. در این حالت، خودتان می بایست قسمت متحرک دستگاه که عدسی بر روی آن نصب شده را بر روی سنگ دیگر جهت تشکیل زاویه ی رأس لبه هدایت نمایید. این دستگاهها به نیمه خودکار و دستگاههایی که این اعمال را بطور خودکار انجام می دهند، به دستگاههای تمام اتومات و یا خودکار معروف هستند. در بعضی از انواع این دستگاهها، یک سنگ الماس نرم جهت تیزی گیری یا بیزوته کاری لبه ی عدسیها تعبیه گردیده که با همان موتور دستگاه کار می کند.

  • در دیگر دستگاهها، به جای قرار دادن قالب فریم جهت دور تراشی، خود فریم را در بخش مخصوص این دستگاه نصب می نمایند که به دستگاههای اسکن دار معروف هستند.

  • اخیراً دستگاههای پیشرفته تری ساخته شده که فقط کافی است اطلاعات مربوط به نام و نوع و اندازه و کارخانه ی سازنده ی فریم به دستگاه داده شود و پس از نصب عدسی، دستگاه، عدسی نصب شده را عیناً طبق اندازه های داده شده دور تراشی می نماید.برچسب ها: تراش عدسی , لنزومتر , عینک سازی , تراش اتوماتیک , فریم عینک , عدسی , اپتومتری , بینایی سنجی ,

مشخصات فنی


جنس بدنهپلاستیک
کشور سازندهچین
مدل تراشمته ای
نیاز به آب برای تراشندارد

فیلم محصولپرسش و پاسخ


سانشید یار1399/6/4 ساعت 23:55
بله دستگاه تراش مته ای عدسی لوازم جانبی دارد روی عدسی خش نمی اندازد عدسی های معمولی خیر برای ابگریز باید پد مخصوص استفاده کرد
ارسال پاسخ
رمضانی1399/5/31 ساعت 13:03
سلا روزبخیر این دستگاه اگر خراب بشه لوازم جانبی دارد؟ نگهدارنده عدسی رو عدسی خش نمیندازه؟عدسی نمیچرخه؟ دقیق هستش؟ و این که قبمتش فکر میکنم زیاد باشه تخفیف دارید؟
ارسال پاسخ

ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط