دستگاه استریل کننده خودرو با تکنولوژی فیلیپس المان مدل pco12w


مشخصات اصلی


توان: 12 وات
رنگفرابنفش گرید سی (uvc)
طول موج۲۵۳٫۷ نانومتر
مقدار جیوه:8/8 میلی گرم
طول عمر مفید:9000 ساعت
شرکت سازنده لامپ دستگاه:فیلیپس لهستان
قیمت: 6800000 تومان

معرفی اجمالی محصول

لامپ یو وی استریل جهت از بین بردن یا غیر فعال کردن باکتری، ویروس، قارچ و همچنین دیگر موجودات زنده بسیار ریز ساده و غیر پیچیده کاربرد دارد.

از لامپ uvc جهت ضدعفونی کردن هوا و سطوح در آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، مراکز تحقیقات میکروب شناسی، موسسات داروسازی، صنایع فرآورده های غذایی از قبیل لبنیاتی ها، صنایع پخت نان، سرد خانه ها و … استفاده می شود.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


لامپ یو وی سی می تواند میکروب ها، باکتری ها و ویروس های موجود بر روی سطوح و هوا را به راحتی از بین ببرد و محیطی استریل و تمیز برای شما فراهم کند. همچنین این لامپ می تواند بوهایی مانند بوی دود در آشپزخانه، بوی یخچال و بوی بد موجود در دستشویی از بین ببرد.

لامپ یو وی سی می تواند مواد ریز در هوا را تجزیه کند و آلودگی هایی را که باعث سرماخوردگی، آلرژی، عفونت سینوس می شود را کاهش دهد.

احتیاط: پرتو uvc برای چشم و پوست مضر است، هنگام روشن شدن به لامپ نگاه نکنید و نباید بصورت مدام در معرض تابش آن قرار بگیرید. این چراغ باعث از بین رفتن تعداد زیادی باکتری در محیط می شود و بعد از استفاده اجازه دهید فضای داخل خودرو ۱۵ دقیقه تهویه شود و سپس وارد شوید.برچسب ها: حکاکی لیزری روی فلز , حکاکی لیزری , حکاکی لیزری روی چوب , حکاکی لیزری دستگاه , دستگاه حکاکی لیزری خانگی , دستگاه حکاکی لیزری کوچک , دستگاه حکاکی لیزری ,

مشخصات فنی


توان لامپ فضای داخل کابین6 وات
توان لامپ داشبودندارد
توان لامپ فضای صندوق عقب6 وات
توان لامپ کنسول وسطندارد
اقلام همراه کالا2 لامپ UVC

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر